Чак Норріс заперечив, що був на заворушеннях

Чака Норріса звинуватили в участі в заворушеннях у Вашингтоні після розповсюдження мережею фото, де зображений чоловік, дуже схожий на нього. Американський актор та майстр бойових мистецтв заперечив це, опублікувавши допис на особистій сторінці в твітері.

Дивіться також Конгрес США звернеться до Пенса, аби він взяв на себе повноваження президента Трампа

Чак Норріс зазначив, що нещодавно дізнався, що під час заворушень в Капітолії був його двійник. А сам він виступав і завжди виступатиме за порядок, закон та справедливість.

Це був не я, і мене там не було. У нашому суспільстві немає місця для насильства будь-якого виду. Я є і буду завжди за правопорядок,
– написав Чак Норріс.

Окрім того, інформацію про присутність знаменитості на заворушеннях спростував його менеджер Ерік Критцер. Він наголосив, що Чак був у Техасі з родиною. А чоловік, зображених на фото, не такий красивий, як актор.

Що відомо про фото з чоловіком, схожим на Чака Норріса

На початку цього тижня мережею почала поширюватися світлина з заворушень, де зображений чоловік з бородою, форма обличчя якого дуже схожа на форму обличчя Чака Норріса. Варто також додати, що зірка підтримував Дональда Трампа в 2016 році.

Заворушення у Вашингтоні: головне

  • 6 січня у Капітолії проходило засідання обох палат Конгресу щодо підрахунку і затвердження голосів колегії виборників на виборах президента і віцепрезидента США 2020 року
  • Того ж дня прихильники Трампа увірвались до будівлі Капітолію.
  • Поліція звільнила будівлю Капітолію від протестувальників після кількох годин штурму.
  • Через заворушення загинули 5 людей, ще кілька поліцейських були поранені.


Заворушення у Вашингтоні: все, що треба знати / Інфографіка 24 каналу