Королівським персонам, як і звичайним парам, теж доводиться справлятися з труднощами. Проте схоже, що Кейт Міддлтон з принцом Вільямом з роками вже виробили свій рецепт щасливих стосунків, передає видання People.

Цікаво! Зворушливі та правдиві комікси про закоханих у перший місяць і через рік стосунків

Джерело, близьке до королівської родини, повідомило, що шлюб Кейт і Вільяма досить старомодний. Тобто чоловік – голова сім'ї, приймає всі відповідальні рішення, а дружина завжди підтримує чоловіка.


Кейт Міддлтон та принц Вільям / Фото Pinterest

Також інсайдер додав: "Коли вони разом, вони постійно ніби ненароком торкаються один одного, ніжно дивляться в очі. Видно, що вони дбають один про одного".

Такий патріархальний формат відносин грає їм на руку. До того ж, за сильним чоловіком стоїть мудра жінка – поки принц Вільям вимовляє голосні промови на публіку, герцогиня Кейт вільно спілкується з президентами та першими леді.

Окрім того, попри завантажений робочий графік, Кейт встигає дивитися за трьома дітьми та навіть готувати вдома на всю сім'ю. В гостях у кулінарного критика Мері Беррі, герцогиня обмовилася, що любить кулінарію. Принц підтвердив слова дружини, зазначивши, що сам він може приготувати лише чай.

Коли у Кейт і Вільяма з'являються вільні вихідні, вони шукають чим зайняти дітей, а самі залишаються наодинці вдома. Спільне проведення часу без зовнішніх перешкод критично важливе для збереження добрих відносин.

Хоча герцог і герцогиня Кембриджські рідко демонструють свої почуття на публіці, останнім часом пара набагато частіше проявляє ніжність одне до одного на очах у всіх.