Як відомо, Cardi B полюбляє вражати прихильників сексуальним сукнями, відтак на урочистій церемонії Греммі до неї була прикута велика увага ЗМІ. Але запальна Cardi B не вбрала одну зі своїх міні-суконь, надавши перевагу досить екстравагантному образу.

Читайте також: "Я не спав з цією дівчиною": чоловік Cardi B публічно просить вибачення за ймовірну зраду

Хіп-хоп співачка засвітилась у вінтажному вбранні від бренду Mugler, яке вони випустили ще в 1995 році. Сукня складалась з бежевого боді та завуженої на колінах оскамитової спідниці. Вбрання дуже нагадувало розкриту мушлю, а сама ж Cardi B була перлиною в ній.


Cardi B на Греммі-2019 в екстравагантній сукні /Getty Images

І хоч вбрання ефектно виділялось з-поміж сотень інших, однак воно було дуже незручним. Cardi B ледь пересувалась у сукні, а поряд з нею завжди крокував її чоловік Offset. Разом з коханим вона демонструвала ніжні та подекуди пристрасні почуття, що підтвердили їхнє воз'єднання.


Cardi B та Offset на Греммі-2019 / Getty Images


Cardi B на Греммі-2019 / Getty Images

Репер також підтримував свою кохану дружину у залі вручення премій Греммі, – Cardi B також удостоїлась нагороди в номінації "Найкращий реп-альбом".


Cardi B та Offset на Греммі-2019 / Getty Images

Читайте також: Греммі-2019: оголошено переможців престижної премії

Що відомо про розставання Cardi B та Offset?Ще у грудні 2018 року у своєму Instagram Cardi B повідомила своїх підписників, що вирішила порвати стосунки з батьком їхньої спільної доньки Калчер Карі Сефас. Причиною несподіваного розставання стала можлива зрада Offset, у якій вже давно підозрювала хіп-хоп співачка. Восени 2018 року через це Cardi B двічі "вляпалась" у скандали, коли встрягла у бійку з сестрами-барменами в стрип-клубі в Нью-Йорку. Знаменитість була переконана, що одна з сестер можливо перебувала в сексуальному зв'язку з її чоловіком. Через на неї подали до суду, однак всі судові засідання співачка ігнорувала.

Варто додати, що спільна донька американських виконавців стала першою дитиною для Cardi B і четвертою для Offset, який має трьох дітей з попередніх стосунків. Маля народилося через два тижні після того, як новоспечена мама підтвердила, що вона і Offset таємно одружилися.