Про це повідомляють на сайті видання.

Над новою фотоісторією з Cardi B працював митець Мікале Томас, а стилістом став улюблений помічник артистки Коллін Картер. Для зйомки співачка приміряла кілька образів, які символізують латиноамериканських зірок Голлівуду в час його розквіту в минулому столітті.

Читайте також: Cardi B похизувалась ідеальною фігурою через місяць після пологів


Cardi B для W magazine

Ними стали образи Марії Монтес, Чело Алонсо і Ріти Морено. Серед розкішних нарядів були присутні речі таких елітних брендів як Rodarte, Intimissimi, Bulgari, Wolford, Chanel, Givenchy, Manolo Blahnik, Zac Posen, Balenciaga та багато інших. В інтерв'ю журналу співачка розповіла про материнство, плітки та кар'єру.

Люди насправді не говорять про те, що ви переживаєте після вагітності. Наприклад, вони не говорять вам про те, що вони отримували розриви чи що у них перші два тижні після пологів постійний закреп. Або що у вас можуть бути перейми через грудне вигодовування. Я цього не очікувала. Коли народилась Калчер, я відчувала, ніби я знову стала дитиною. Все змушувало мене плакати і мені була потрібна велика любов. Мені зараз краще, але я інколи відчуваю себе такою вразливою, як ніби я ще не готова до цього світу. Це дивно,
– щиро зізналась у відчуття молода матуся Cardi B.


Cardi B для W magazine

Більше фото гортайте у фотогалереї.

Нагадаємо, що 10 липня реперка Cardi B (справжнє ім'я Белкаліс Альманзар) та її чоловік, репер Offset (справжнє ім'я Карі Кендрелл Сефас) вперше стали батьками. Зірка народила дівчинку, яку назвали Калчер Карі Сефас.