"Програма "Музика для дорослих" повертається в ефір каналу ТВі", - написала Марічка Бурмака на своїй сторінці у Facebook.

"З моменту закриття проекту подібної програми так і не з'явилось в украінському телепросторі. Із "живою музикою", цікавими українськими музикантами, молодими колективами, академічною музикою, талановитими дітьми, "неформатними" гастролерами...Це все можна було побачити тільки в "Музиці для дорослих", - наголосила вона.

На думку Бурмаки, така програма насправді потрібна глядачам, музикантам та і просто всім, хто ідентифікує себе з Україною.

"Тому ми за тиждень знову починаємо зйомки. І стартуємо записом сольного концерту Тараса Чубая", - анонсувала телеведуча.

Як відомо, в кінці минулого року телеканал призупинив виробництво програми "Музика для дорослих". Тоді Бурмака пов'язувала це з фінансовими проблемами ТВі.

Нагадаємо, новий генпродюсер каналу ТВі Артем Шевченко повідомив, що з 13 травня телеканал відновлює роботу. Поки що там будуть повноцінні новини та кілька авторських програм. За словами Шевченка, компанія відійде від "суцільної критики влади".