Про це повідомив продюсер гурту "Бумбокс" Олексій Согомонов у Facebook.

Читайте також: До дня народження Андрія Хливнюка: ТОП-10 найкращих пісень "Бумбоксу"

"З важким серцем змушений повідомити нашим фанам наступне: уперше за 13-річну історію групи ми змушені скасувати п’ять концертів. П’ять концертів туру "Голий Король". Луцьк, Рівне, Тернопіль, Кривий Ріг, Маріуполь – ми чудово пам’ятаємо, якими крутими були концерти у вас вдома. Ми цінуємо усе, що ви робите для групи і постараємось приїхати до вас у 2018 році – вибачте, не можу поки сказати, коли", – йдеться в заяві.

Напередодні запланований концерт у Львові, який мав відбутись 23 вересня, перенесли на 16 грудня.

Ті, хто ж придбав квитки на скасовані концерти, зможуть повернути витрачені кошти.

"Для багатьох з вас було зовсім непросто знайти потрібну суму на квитки – я це знаю. Будь ласка, не дайте цим грошам пропасти – усі кошти будуть повернуті білетними операторами, це гарантують організатори туру Virus Music і Concert.ua", – додав Согомонов.

Офіційної причини скасування концертів не називають, однак шанувальники "Бумбоксу" стверджують, що це через погані продажі квитків. Фани стверджують, що це пов’язано із тим, що концерти "Бумбоксу" вирішили проводити в залах із сидячими місцями.

Наступні концерти "Бумбоксу" після виступу в Одесі, відбудуться 12 жовтня (Черкаси), 13 жовтня (Запоріжжя), 20 жовтня (Херсон), 21 жовтня (Дніпро), 27 жовтня (Кременчук), 28 жовтня (Миколаїв), 18 листопада (Київ) та 16 грудня (Львів).

Бумбокс – Голий король: відео