Так, Меган і Гаррі вперше показали малюка через 2 дні після пологів. Тоді на запитання журналістів подружжя не змогло відразу відповісти, на кого більше схожий хлопчик.

Читайте також: Голлівудська принцеса Меган Маркл: гучні скандали, у які потрапляла герцогиня Сассекська

Однак після народження Арчі пройшло 3 місяці та інсайдер з королівського оточення повідомив, що малюк успадкував колір волосся від свого тата – рудоволосого принца Гаррі. Як пише видання The Sun, хлопчик вже має "пучки рудого волосся".

Він щасливий малюк. У нього гарні, пухкі ніжки і рудувате волосся на голові. Він дійсно чудовий,
– розповів інсайдер.


Меган Маркл і принц Гаррі з новонародженим Арчі / Getty Images

Додамо, під час вагітності Меган Маркл американський художник Джо Маллінс спробував вгадати зовнішність майбутньої дитини і склав ймовірний портрет первістка герцога і герцогині Сассекських на основі їхніх фотографій і власних начерків.

На думку художника було так, якщо первістком виявиться хлопчик, то він матиме світле каштанове волосся і блакитні очі, як у принца Гаррі. Але якщо у пари народилася б донька, то вона була б більше схожою на Меган Маркл: брюнеткою з карими очима. Чи чоловік вгадав зовнішність Арчі Харрісона – буде відомо лише з часом, адже діти швидко ростуть і, відповідно, змінюються.


Джо Маллінс намалював, як можуть виглядати діти Меган і Гаррі / The Daily Mail