Брітні Спірс продовжує активно розвивати свою кар'єру. після нещодавнього світового турне зірка анонсувала серію виступів у Сполучених Штатах Америки. Ефектний анонс вона зробила у Лос-Анджелесі.

Читайте також: Брітні Спірс знялась у рекламі в білизні та латексних панчохах: гаряче відео

Як повідомляє The Daily Mail, з цієї нагоди артистка організувала святковий парад. На захід прийшли десятки тисяч людей, які зібрались на головному майданчику презентації – парку Metro-Goldwyn-Mayer. Для прихильників Брітні Спірс підготувала справжнє дійство: всюди лунали її пісні, а біля сцени було яскраве світлове шоу з різнокольоровими інсталяціями, що відтворювали назви найвідоміших хітів артистки. За словами очевидців, повз парк пройшли колони з карнавальними возами, на яких були танцівники.

Не менш ефектною була й поява на сцені Брітні Спірс. Поп-діва вийшла до прихильників крізь дим. Співачка одразу приголомшила всіх міні-вбранням: Брітні Спірс похизувалась стрункими ногами в приталеній чорній сукні із двома золотими зірками по боках. Хоч вбрання скромно прикривало груди співачки, однак це аж ніяк не вплинуло на звабливість її образу.