Київ у 2018-му стане справжнім музичним майданчиком для всесвітньо відомих гуртів, які вперше відвідають українські простори. Один з найвпливовіших колективів електронної сцени – Massive Attack – покаже всім відвідувачам фестивалю біля арки "Дружби народів", що таке справжня унікальна суміш джазу, хіп-хопу, року, реггі і соулу.

Читайте також: Gorillaz та Imagine Dragons: грандіозні концерти у Києві у 2018 році

У дискографії Massive Attack налічується п'ять студійних альбомів, декілька ЕР, альбом реміксів і збірник хітів, а з учасниками групи нерідко співпрацюють інші популярні музиканти, продюсери і автори реміксів окремих композицій.

Серед спільних музичних робіт Massive Attack є треки "100th Window" і "Heligoland" з Деймоном Албраном, – також учасником UPark Festival, який є творцем групи Gorillaz. Цей гурт виступить перед українськими фанатами днем раніше – 25 липня.

Продаж квитків на другий день фестивалю стартують вже цієї п'ятниці, 26 січня, на uparkfestival.com. Вся інформація про купівлю квитків на один або ж два дні музичного фестивалю буде опублікована пізніше на офіційній сторінці UPark Festival в Facebook.