"Останній місяць вони репетирували, вони готували спеціальну велику програму і великий продакшн. Тобто, це група, яка розвивається не по днях, а по годинах. Вони вже їздять зі своїм устаткуванням, зі своєю хурою. По Європі вони пересуваються на туровому автобусі. Тобто, дійсно група стала дуже великою впродовж всього-лише якихось 16-17 місяців з 1 концерту, який вони взагалі дали в історії своєї групи", - розповів організатор концерту Антон Абдулаєв.

В програмі - композиції з дебютної платівки гурту - "Happiness". Саме завдяки йому маловідомий колектив з Манчестеру тепер бажаний гість на фестивалях по всій Європі, сам альбом продається багатомільйонними тиражами, пісні - незмінно посідають перші сходинки у музичних чартах, а учасники гурту - Тео та Адам - стали улюбленцями публіки.

"Рік, один альбом, геніальна музика, дуже проста, дуже мелодійна, дуже зрозуміла. Хлопці дуже добре працюють на сцені, це називається талант у всьому світі", - вважає організатор концерту Антон Абдулаєв.

Під час столичного концерту, кажуть організатори, музиканти обіцяють вразити також видовищним шоу та кількома приємними сюрпризами, підготованими саме для українських шанувальників. Великий сольний концерт "HURTS" відбудеться у Києві 20 жовтня.