Вишукані містики - а саме так їх охрестили музичні критики - в Україні втретє за останні два роки. Зізнаються, вражені від української публіки. На підтвердження слів - під час однієї з пісень - український прапор у руках лідера гурту Кріса Корнера.

“До того моменту як я побачив їх вживу, я так собі до них ставився - у них було 2-3 хороших пісень. Поїхав до Львова - серйозно, я ні заради кого нікуди не їздив - я заради них поїхав до Львова, як корінний киянин, погуляв по Львову. І їх концерт наживо - це щось особливе”, - сказав прихильник гурту Михайло.

Кілька тисяч прихильників на концерті не лише з усієї України, а й з-за кордону. Організатори зізнаються - більшість квитків розкупили ще влітку.

“Сьогодні з 13:00 затяті шанувальники, затяті фанатки влаштували флеш-моб - вони стояли під дверима, вони чекали приїзду групи на саунд-чек і, власне кажучи, витримали 6-7 годин на вулиці перед тим як зайти в клуб”, - розповідає співорганізатор концерту Оксана Васильєва.

Яскравий макіяж, шалені головні убори, багато темного мережива, категорична заборона нікотину, а головне нестримна енергія і повна віддача - характерні риси епатажного IAMX. Фани теж у боргу не залишилися.

“Постригся до концерту. Налисо. Тому що на голові можна повністю показати як я їх люблю - на обличчі це все не поміститься”, - каже прихильник гурту Микола.

“А у нас, на жаль, люди настільки люблять цю групу, що навіть не підпускають подарувати квіти, тому будемо якось дарувати”, - сказала прихильниця гурту Анна.

Після виступу в українській столиці гурт IAMX продовжить турне Європою. Наступні концерти витончених і разом з тим шалених британців чекають шанувальників у Австрії, Чехії, Польщі та Німеччині.