Про це зірка повідомила у своєму Instagram, відповівши на коментар одного з допитливих шанувальників. Він зазначив, що для повного щастя Софі та Річарлу не вистачає ще доньки та навіть порадив їй перед зачаттям прийняти гарячу ванну.

Читайте також: Світлана Тарабарова народила хлопчика

На що жінка неочікувано відповіла, що вже чекає на п’яту дитину.

Мені пощастило, що я чекаю свою п'яту дитину. Також мені пощастило, що у нас з чоловіком вже підростають четверо здорових синів. Іноді я отримую ось такі коментарі, написані з самих благих намірів, але це дійсно смішно – програмувати стать дитини. Я щиро сподіваюся, що моя нова дитина буде так само щаслива і здорова, як і його брати, тому я завжди намагаюся вигадати гарну відповідь на ці дурні поради. У всякому разі впевнена, що і діти мої про це знають, я ніколи б не хотіла, щоб хтось із них був кимось іншим,
– відповіла багатодітна матуся.

Варто додати, що вперше про свій цікавий стан Софі Елліс-Бекстор заявила ще в серпні під час інтерв'ю BBC, але тоді цьому ніхто не надав великого значення, оскільки артистка лише повернулась на сцену після великої перерви. Жінка з коханим чоловіком впродовж довгого часу приділяла значну увагу вихованню своїх синів: 14-річному Санні, 9-річному Кітові, 6-річному Рей і 2-річному Джессі.

Читайте також: "Ангел" Victoria’s Secret нагодувала грудьми сина у вечірній сукні: фото

До слова, Софі Елліс-Бекстор була в Україні у 2016 році, коли виступала на ексклюзивній вечірці видання Marie Claire в Одесі. Жінка часто їздить на відпочинок та роботу у Москву.