Так, новою причиною конфлікту стала надихаюча промова герцогині Сассекської, яку вона проголосила на Фуджі. Меган говорила про те, як важливо мати можливість отримати вищу освіту.

Читайте також: Скандальна сестра Меган Маркл відреагувала на вагітність герцогині: неочікувана заява

"Як випускник університету, я знаю, що відчувають студенти – гордість і хвилювання. Ці почуття не покинуть вас – від моменту, коли ви отримали лист-підтвердження про зарахування і аж до захисту диплома, який ви готували зі своїми друзями-випускниками. Це неймовірна подорож, одна з ключових в житті будь-якої людини. Усвідомлюю, що існує безліч проблем, пов'язаних з можливістю дозволити собі її. Я з ними зіткнулася. Здобути вищу освіту мені вдалося завдяки стипендіям, програмам фінансової допомоги і підробіткам, всі доходи від яких йшли на оплату навчання. Можу сказати одне: це було того варте", – заявила Меган Маркл.

Саме ці слова розгнівали Саманту. У своєму Twitter вона заявила, що всі слова Маркл пронизані нещирістю.

"Наш батько платив за все її навчання! Ця промова неправдива", – емоційно написала зведена сестра герцогині.

Скрін-шот із сторінки Саманти Маркл

"Вона повинна надихати жінок бути щирими і вдячними, а не брехати їм прямо в обличчя!" – написала Саманта Маркл.

Нагадаємо, раніше Саманта "накидалася" на Меган з образами і заявила, що якщо їхній батько помре, це буде провина герцогині. За її словами, до Меган Маркл можна достукатися лише через ЗМІ. Згодом в телеінтерв'ю вона вибачилась перед королівською сім'єю за свої скандальні висловлювання в медіа.