Аби убезпечити себе від домислів фанатів і журналістів, Браян Остін підтвердив чутки про стосунки з Шарною після того, як наприкінці грудня їх вдвох побачили в аеропорту. Там вони вдвох відправлялись святкувати новорічні свята. Про відносини чоловік розповів в інтерв'ю для Access Hollywood.

До теми Після розлучення з Меган Фокс: Браян Остін Грін закрутив роман з танцівницею

Як розповів чоловік, він та його 35-річна обраниця не надають своїм взаєминам якогось статусу і не хоче "вішати якісь ярлики", але вони дійсно насолоджуються спілкуванням одне з одним. Він також поділився, що познайомився з Шарною через бізнес-менеджера, який і влаштував їхню зустріч. Спочатку він не хотів йти на "побачення", але зараз він радий, що тоді погодився.

Вона дуже відповідальна, мила, турботлива, пристрасна, весела в спілкуванні, тому я відчуваю себе щасливим прямо зараз,
– розповів про свою нову пасію 47-річний Остін Грін.

Щодо відпочинку на Новий рік, то актор поділився, що вони разом відпочивали на Гаваях та "насолоджувалися компанією одне одного". В мережі вже з'явились фото, на яких пара пристрасно цілується на пляжі.

Що відомо про шлюб Меган Фокс та Браяна Остіна Гріна?

Пара одружилась у 2010 році і народила трьох дітей. Перші чутки про шлюб з'явились ще кілька років тому, проте з народженням третьої дитини стосунки у них начебто налагодились. У травні 2020-року пара заявила про розрив стосунків. Наразі Меган Фокс зустрічається із молодшим від неї репером Machine Gun Kelly, а Браян Остін за останні пів року мав короткочасні романи з кількома жінками: моделями Тіною Луїс та Кортні Стодден.