На захід Джеймс Міддлтон прийшов не зі своєю дівчиною, француженкою Еліз Тівнт, яка працює в Лондоні фінансовим аналітиком, а з кокер-спаніелем Еллою.

Читайте також: Рибальство, дев'ять собак і сільські вбрання: який стиль життя обрав рідний брат Кейт Міддлтон

Як відомо, після весілля Кейт Міддлтон з принцом Вільямом у Джеймса почалася депресія через надмірну популярність. Він зміг впоратися з проблемами лише завдяки собакам, з якими чоловік обожнює проводити час.

Також рідний брат герцогині Кембриджської проходив курс інтенсивної терапії зі спеціалістами, а десятирічна собака Елла супроводжувала Джеймса на всі сеанси. Через це на собаці можна побачити жилет з нашивкою Pets as Therapy. Це знак британської благодійної організації, яка підтримує відвідування терапевтів з домашніми улюбленцями.

Крім того, на церемонії вручення премії GQ Men of the Year Awards були присутні й інші зірки: Вікторія Бекхем, Ніколь Кідман, Наомі Кемпбелл, Ель Фаннніг, Кайлі Міноуг та інші.


Джеймс Міддлтон / Getty Images


​Джеймс Міддлтон / Getty Images

Раніше Джеймс Міддлтон знявся для британського Tatler разом зі своїми собаками. В інтерв'ю він розповів, що хоче почати свій бізнес, "пов'язаний з любов'ю всього життя – з собаками".

Зараз я веду окреме від палацу життя, я щасливий і знову відчуваю себе самим собою, просто Джеймсом Міддлтоном. І хочу бути популярним сам по собі,
– додає Джеймс.


​Джеймс Міддлтон / Tatler