Цьогоріч королівська родина планувала дві грандіозні весільні церемонії – весілля онуки Єлизавети ІІ принцеси Беатріс та молодшого брата герцогині Кембриджської Джеймса Міддлтона. Якщо перша пара все ж обміняється подружніми клятвами у вузькому колі рідних, то інші наречені вирішили й зовсім скасувати весілля.

Читайте також Кейт Міддлтон та принц Вільям здійснили вихід під час пандемії: фото

Як повідомляє видання Daily Mail, 32-річний Джеймс Міддлтон та його 29-річна наречена французька фінансистка Еліза Тевен вирішили переглянути дату свого весілля. Пара зауважила, що провести свято у найближчі місяці просто неможливо.

Це дуже сумно, але просто непрактично проводити торжество у час кризи. Вони вирішили зачекати, поки всі їхні гості зможуть долучитися до весілля,
– заявив представник близького оточення закоханих.

Брат Кейт Міддлтон познайомився з Еліз Тевен у 2018 році. Пара зустрілась в одному з британських клубів – South Kensington. Туди Джеймс Міддлтон прийшов зі своїм собакою, тому дівчина не могла встояти від милого кокер-спанієля та майже одразу полонила серце знаменитого холостяка.

Бізнесмен Джеймс Міддлтон зробив пропозицію Алізі Тевене у жовтні 2019 після року стосунків. З дня заручин наречені чекали той момент, коли вони офіційно стануть чоловіком та дружиною: "Ми насолоджуємося підготовкою до весілля".