Таку думку висловив військовий Андрій Шор на своїй сторінці у Facebook.

"Схоже на погано вицілену міну МОН-50 з кульками (рідкість, але є) або саморобку. Везіння Мосійчука, схоже, що вицілили лівіше нижче. Втім, на мопеді прицілити майже і неможливо, це зрозуміло. Або поспішили привести у дію – і велику частину прийняв охоронець біля машини", – пише він.

Читайте також: Замах на Мосійчука: нардеп дав перший коментар і назвав можливих замовників

За словами військового, також може бути варіант розтяжки або датчика, що вкрай малоймовірно. Він додав, що цілком ймовірна причина промаху – якщо детонатором був телефон, то виконавці мали врахувати затримку набору, тож ціль могла не встигнути увійти у зону ураження.

І ще. Якщо мопед Бали, то мета не він, а використовували, швидше за все як зручний предмет, щоб швидко повісити міну. Якщо не його мопед – могли приїхати з уже встановленою,
– зазначив Шор.

Також він показав, як виглядає вибух міни МОН-50.

Ввечері 25 жовтня у Солом'янському районі Києва пролунав вибух, внаслідок якого постраждало 5 осіб. Серед поранених – нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та політолог Віталій Бала, які виходили з ефіру на телеканалі "Еспресо".

В результаті вибуху в Києві загинув 30-тирічний охоронець Ігора Мосійчука Руслан та 36-річний Михайло Мормель, який проходив повз будівлю Еспресо, коли біля будівлі "Еспресо" прогримів вибух.

МВС кваліфікувало вибух у Києві як теракт.