За словами музиканта, він щоразу із задоволенням приїздить до Києва, каже - публіка тут незабутня. Щоправда, підкреслює - до виходу на сцену навіть не знає, які саме композиції виконуватиме.

“Ми самі не знаємо, ми сьогодні тільки ввечері взнаємо, що ми будемо грати. Це все так як було раніше на домашніх концертах – люди приходять, ми приходимо і ми знаємо з чого будемо розпочинати, що ми будемо робити, тому що це цікаво – це в Києві. Найбільше задоволення – це гарти для людей, не для стадіонів, де власне людей не видно, хіба що бінокль. Коли ти бачиш поруч людей - це значно більше задоволення”, - каже музикант Борис Гребенщиков.

Атмосфера виступу - у дусі самого Б.Г. - у паузах між піснями артист радо спілкується з глядачами. Сцена прикрашена квітами та свічками. Колориту додають - картини на стінах, написані музикантом на різних етапах творчості. Сам Борис Борисович каже - такий популярний сьогодні в усіх сферах життя епатаж - це лише бажання привернути до себе увагу. Насправді ж - кожна людина прагне найпростішого.

“Я стільки колись всього робив 30, 40, 100, 200, 250 років тому, що аж згадати страшно. Всі люди хочуть одного – бути щасливими і розділити свою радість з іншими людьми”, - каже музикант Борис Гребенщиков.

Творчі вечори Бориса Гребенщикова триватимуть у столичному театрі "Сузір’я" до 9 жовтня.