Спецпроект: Україна і Євробачення: як наші конкурс підкорювали

Таку думку висловив в коментарі "Обозревателю" російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев, коментуючи заяву Зураба Аласанії, що, якщо переможе Росія, то Україна може відмовитись від участі у Євробаченні-2017.

"Не можна сказати, що це офіційна заява, але вона може мати серйозні наслідки", — сказав Голишев.

Блогер пояснив, що у першу чергу, це істотно підриває шанси перемоги Росії на конкурсі.

У разі перемоги Лазарєва "Євробачення" відразу ж отримує проблемну країну, про бойкотування якої мова заходить вже на цьому етапі. Невже "Євробачення" влаштує собі таке "веселе" життя? Вони будуть намагатися з усіх сил якось притопити, пригасити, зробити так, щоб уникнути цього нещастя,
— переконаний Голишев.

На зауваження журналістів, що за учасників конкурсу голосують прості люди, далекі від політики, блогер запевнив: "Ні, вони близькі до політики, і навіть дуже. Вони від музики далекі".

Він також спрогнозував про те, як голосуватимуть за представника Росії.

"Сергій Лазарєв може розраховувати на "клуб підтримки Володимира Путіна", на "ватні"голоси. Він отримає великий відсоток в Україні і великий відсоток в Білорусі, трохи менший відсоток в Казахстані. У всіх інших країнах кількість членів цього "клубу" і "ватної" публіки не буде зашкалювати. І навіть якщо вони спробують використовувати нечесні способи, щоб накрутити голоси в Європі, це не дасть великого результату", — зазначив Голишев.

Додамо, за прогнозами букмекерів саме представник Росії Сергій Лазарєв переможе у цьогорічному конкурсі Євробачення. Джамалі прогнозують лише четверте місце.