Peapod Adobe Youth Voices, саме так називається школа, допомагатиме талановитій молоді опановувати ази відео та музичного продюсування за допомогою професійного обладнання.

“Ми забезпечимо обладнання для запису, редагування відео, мікрофони, підручники, за допомогою яких діти вчитимуться продюсуванню музики. Якщо дитина співає, пише поезію чи читає реп, вона зможе робити це за допомогою нашої професійної апаратури”, - каже учасник гурту Black Eyed Peas Will.i.am.

Академія знаходитиметься в приміщеннях організації Urban Arts Partnership, яка займається проведенням позашкільних занять для дітей з малозабезпечених родин. Музиканти почуваються щасливими що мають змогу допомагати молоді робити свідомий вибір - іти за власною мрією.

“Якщо ви про щось мрієте – ви обов'язково цього досягнете! Для нас дуже особливо бачити цих діток сьогодні, як вони займаються тим, що у них виходить найкраще і почувають себе абсолютно вільними і щасливими. Це робить щасливими і нас!”, - каже учасниця гурту Black Eyed Peas Fergie.

Зарахування до Академії відбуватиметься на основі рекомендацій від шкільних вчителів. Навчальний заклад відкриє двері для учнів віком від 13 до 19 років вже в липні цього року.

Як відомо музиканти спільно з Фондом Adobe вже встигли відкрити три схожих академії у Каліфорнії, а саме в Лос-Анджелесі, Окленді та Редвуд Сіті.