Один із учасників легендарної четевірки "Бітлз" Рінго Стар придбав маєток Sunny Heights у південно-східній Англії. У ньому проводили час і інші бітли, а по сусідству жили Джон Леннон і Джордж Харрісон.

Пізніше Рінго переїхав в інше місце, але в Sunny Heights в'їхала інша "бітлівська" сім'я — Джон Леннон і Йоко Оно. Через рік, у 1969-му вони вирішили продати маєток.

До теперішнього часу власники Sunny Heights мінялися кілька разів. Але усі вони намагалися зберегти спадщину "Бітлз". Цю традицію хоче перервати останній міністр економіки СРСР Володимир Щербков, який зараз входить до числа найбагатших росіян, а банківський рахунок якого оцінюють у півтора мільярда доларів.

Повну версію програми "Вєсті Кремля" дивіться тут.

Він виклав за маєток 9 мільйонів і вирішив перелаштувати Sunny Heights на свій лад — просто знести і побудувати на його місці новий.

У відповідних британський інстанціях вже отримав дозвіл. Після цієї ухвали на Туманному Альбіоні розгорівся скандал. У пресі вже вийшла низка матеріалів зі звинуваченням на адресу колишнього радянського міністра. Сам ж росіянин поки відмовчується.