Напередодні різдвяних свят українські знаменитості залюбки діляться з прихильниками фото та відео, на яких уже панує новорічна атмосфера. Такою світлиною Оля Цибульська поділилась на особистій інстаграм-сторінці.

Дивіться також У білій сукні біля ялинки: Катя Осадча показала бездоганний святковий образ

Фото Олі Цибульської з сином

Українська співачка вирушила з сином в заклад відпочинку. Оля Цибульська позувала з Нестором біля великої прикрашеної ялинки в яскравих вогнях. Сім'я радісно усміхалася на камеру.

Артистка постала в жовтому светрі з гольфом і темними штанами з принтом. Вбрання вона поєднала з яскравим червоним пальтом та бежевими черевиками. Образ доповнювали масивні сріблясті сережки. Оля Цибульська вклала коротке волосся в елегантну зачіску і зробила гарний макіяж з акцентом на губах. Син співачки позував у світлому светрі та синіх джинсах.

Зірка поділилась дописом 19 грудня – в день Святого Миколая. Тому вона пороздумувала про це свято під світлиною. Оля Цибульська написала, що вірить, що це свято не закінчилося разом з щоденником за 3 клас чи улюбленим мультфільмом.

"Він є. Ви ж знайомі з дитинства. Тому Він давно діджитальний. І теж сидить в інстаграмі. Колись ти відбирала 4 види кольорових ручок, щоб підкреслити йому найважливіше на листочку з зошита. А тепер можна просто поставити емоджі. Чи заховати мрію в "збережених". Він і так знає як сильно ти цього хочеш. І обов'язково зробить. Принесе під подушку, в кав'ярню за рогом чи в твій улюблений манікюрний салон. Він тебе чує, киць. Йому лише потрібно, щоб ти вірила. В нього і в себе. Як колись маленька дівчинка, яка вибирала для нього найкрасивішу ручку", – написала Оля Цибульська.

Оля Цибульська
Оля Цибульська з сином / Instagram / @cybulskaya