Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) напередодні Міжнародного дня охорони слуху, який відзначається 3 березня, опублікували рекомендації для виробників і користувачів музикальних пристроїв.

Читайте також: Як слухати музику без шкоди для слуху: пояснення Супрун

У рекомендаціях пропонується, щоб вбудована система для смартфонів і цифрових аудіоплеєрів визначала тривалість прослуховування аудіозаписів і рівень звуку, автоматично знижувала гучність, коли перевищений ліміт, і дозволяла батькам контролювати гучність музики, яку слухають їх діти, а також надавала користувачам загальну інформацію, як можна слухати музику без ризику для слуху.

Гучна музика
466 мільйонів людей страждають від проблем зі слухом

За даними ВООЗ, понад 5 відсотків жителів планети – 466 мільйонів людей – страждають від серйозних проблем зі слухом. Більшість з них – дорослі, які проживають в країнах з середнім і низьким рівнем доходу. ВООЗ також повідомляє, що до 2050 року кожна десята людина буде страждати від проблем зі слухом.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.