Всього на кілька днів принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьми вирушили на відпочинок. Королівське подружжя обрало мальовничий острів Сіллі, де й провело сімейний вікенд. Та не встигли герцоги Кембриджські повернутись до палацу, як Кейт Міддлтон взялась до роботи. На інстаграм-сторінці вона поділилась кадрами зі свого офіційного виходу.

Цікаво Принц Вільям назвав найжахливіший подарунок, який робив Кейт Міддлтон

Відомо, що 4 серпня Кейт Міддлтон побувала у Південному Йоркширі, де відбувався збір одягу для дітей-сиріт і малозабезпечених родин. Чимало брендів пожертвували своїми речами, долучившись до ініціативи. Герцогиня Кембриджська вирішила привернути ще більшу увагу до свого благодійного проєкту та прийшла на допомогу волонтерам.

Упродовж кількох годин Кейт Міддлтон допомагала розпаковувати коробки і сортувати вбрання, щоб потім передати його нужденним.

За останні місяці я чула багато про труднощі британських родин, яких підтримують речові банки, і була глибоко зворушена їхніми історіями. Важливо, що є місце, куди сім'ї з дітьми можуть звернутися за допомогою,
– зазначила Кейт Міддлтон.

Для особливого виходу герцогиня Кембриджська обрала стильну літню сукню від Suzannah. Вбрання застібалось завдяки масивним ґудзикам, що є трендом вже другий сезон поспіль. До сукні Кейт Міддлтон підібрала туфлі-човники на шпильці та маску з квітковим принтом. Герцогиня не весь час носила медичну маску, тому фотографи зуміли зняти і фірмову усмішку дружини принца Вільяма.

Кейт Міддлтон зібрала речі для малозабезпечних родин
Кейт Міддлтон зібрала речі для малозабезпечених родин / Фото Instagram / @kensingtonroyal

Герцогиня Кембриджська на офіційній зустрічі
Герцогиня Кембриджська на офіційній зустрічі / Фото Instagram / @kensingtonroyal

Чарівна Кейт Міддлтон
Чарівна Кейт Міддлтон / Фото Instagram / @kensingtonroyal

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон / Фото Instagram / @kensingtonroyal