Хоча самі кажуть, пісня є глумом над псевдо-оптимістами.

“Це така іронія, ця пісня - іронія над усіма оптимістами, над людьми, які кидаються в якійсь незрозумілі нетри оточуючих, нетри різних релігіозних направлень. Скоріш за все анти-гімн оптимізму”, - каже учасник групи "Бі-2" Льова.

Днями "Бі-2" випустили і відеокліп на цю композицію. За режисерсько-креативне крісло сів Сергій Подзолков, який раніше займався дизайном та рекламою. Комп'ютерну графіку для відеороботи створювали півтора місяці, музиканти результатом задоволені.

Бі-2 оголосили й про сюрприз для своїх фанів. 6 червня на офіційному сайті гурту з'явиться перший сингл у вигляді програмного забезпечення. Зізнаються, що диски нині нікому не цікаві, час розвиватись та удосконалюватись.

“Ви ж самі добре розумієте, що з кожним тиражем - ми випускаємо альбом, а останні роки виходить їх вийшло кілька, тож тиражі скорочуються, бо все лежить у мережі. Тому ми вирішили не просто викласти mp3-треки та обкладинку платівки, як ми робили це раніше, а зробити таку історію - живу платівку - віртуальний світ. Поки у синглі він розкритий на 30 %”, - каже учасник групи "Бі-2" Шура.

В українській столиці "Бі-2" заграли свої найвідоміші пісні, і звісно, презентували нові, які і увійдуть у нову платівку. Влітку планують трохи відпочити, Шура із родиною вирушить у Каліфорнію, а Льова - хоче нарешті побачити фьорди у Норвегії. Вже у другій половині літа музиканти засядуть у студії аби дописати альбом "Оптиміст", реліз якого запланований на 10 листопада цього року.