Фото: Мирослав Пархомик

Спершу концерт повинен був відбутися у форматі акустичного "квартирника", та згодом формат змінили і електрична програма "Spirit" передбачила усі найулюбленіші хіти публіки, які були створені музикантами за 15 років їхньої кар'єри. "Бі-2" публіка прийняла тепло і гучно.

Перед концертом музиканти "розщедрилися" на буквально кілька питань від преси, зокрема, для сайту телеканалу новин "24", після чого роздали кілька автографів і фото для фанів.


У Львові спочатку планували "квартирник" (акустичний концерт), але згодом формат концерту змінився і ви презентуєте альбом "Spirit" в електричній версії. Чому так?

Річ у тім, що наш концерт повинен був відбутися у львівському Оперному театрі, але трапилося так, що у цей же день через зміну в гастрольному графіку театру мала відбутися якась опера. Перенести вирішили наш концерт, а так як змінилося місце проведення, то й відповідно формат виступу теж змінився. Ну що ж, нехай у театрі показують вистави, а ми й у цирку відіграємо.

Ви виступаєте в електричному форматі, акустичному, навіть із оркестром. Котрий із них любите найбільше, з яким найкомфортніше?

Вони всі дуже різні, тому нам не доводиться сумувати. Впродовж місяця чергуємо усі три формати. От буквально два тижні тому на півдні Росії ми відіграли три концерти із оркестром, а тепер гратимемо електричну версію і акустику.


Фото: Мирослав Пархомик

Назва альбому, який ви презентуєте у Львові "Spirit", себто дух. Хтось надихнув на цей альбом, а відтак і назву?

Ви знаєте, надихає усе, зокрема, наші подорожі Росією, іншими країнами, наші близькі та кохані люди. Багато хто і що надихає, в тому числі, на створення цього альбому.

Зараз маєте кілька концертів в Україні. А чи знайомі ви із творчістю українських музикантів, можливо, з кимось товаришуєте чи плануєте попрацювати?

Багатьох знаємо. Безперечно, це "Океан Ельзи", "Друга ріка", "Воплі Відоплясова". А, ще знаємо Потапа і Настю Каменських (сміються, - "24"). Ми їх у Лос-Анджелесі зустріли. Смішна була історія.

Щодо спільної роботи, то ми намагаємося далеко не заглядати. Підтримуємо ті стосунки, які на сьогодні вже склалися. Ми хотіли зробити якусь спільну річ із "Смысловыми галлюцинациями", і, очевидно, ми це зробили. Але України це наразі жодним чином не стосується.


Фото: Іра Вовк

Багато російських виконавців беруть участь у політичних акціях. Як ви ставитеся до такого явища і чи самі брали участь у заходах, пов’язаних із політикою?

Це справа кожного музиканта. Ми особисто у таких речах, пов’язаних із політикою, участі не беремо. Ми займаємося музикою, бачите скільки у нас програм, концертів. Нам точно не до політики.

Є щось, до чого у сучасній культурі ви долучилися?

Ой, ви знаєте, є дуже цікавий факт: із моменту виходу у 2000 році нашої пісні "Полковнику никто не пишет" було продано близько 150 тисяч книг Маркеса. Це добре.

Чи є якась річ, яку давно плануєте зробити, але у силу свого графіку наразі ще не вдалося?

Ми переконані, що зробимо усе заплановане, а це передовсім – музика.

Підготувала Іра Вовк,
Телеканал новин "24"