Концерт у столиці стане чудовим завершенням музичного року та фіналом туру з презентацією синглу #Хочеш з майбутнього альбому гурту. Цей хіт вважають найніжнішою піснею відомих рок-романтиків. Взагалі, пісні про кохання – це основа їхнього репертуару. Але ті, хто добре знайомі з "Без Обмежень", знають, що на їх концертах будуть і справжнє шаленство та драйв.

Читайте також: Група "Без обмежень" презентувала дві прем'єри під небом Києва

Це буде третій великий сольний концерт "Без Обмежень" у Києві в цьому році. І він обіцяє стати особливим! Музиканти ретельно готуються до виступу і обіцяють не тільки спеціальну музичну програму, але й нове світлове шоу. Ще однією приємною новиною для прихильників гурту стане те, що у концерті візьме участь один з співзасновників колективу Ігор Рибар.

Нагадаємо, що розпочався тур "Без Обмежень" у Лондоні, де гурт гостював уперше. Далі були успішні виступи в Україні. Завдяки запрошенню зіграти ще один концерт у Львові, загалом у турі гурт завітав до 17-ти міст та дав 18 концертів. Це вже другий великий тур Україною за рік. В планах музикантів – повністю присвятити себе запису нового альбому, який гурт планує презентувати на початку 2018 року.

Сергій Танчинець, лідер гурту "Без Обмежень":

Шалений концертний графік має гурт Metallica (сміється). Вони півроку перебувають у турі і виступають раз у три дні, тобто за 180 днів – 60 концертів. У нас ще не такий насичений розпорядок, але ми до цього прагнули всі 18 років. Завжди хотіли потрапити в ситуацію, коли матимемо "шалений" графік. Звісно, фізично наші організми інколи дають збій: ми хворіємо, як і всі люди, звертаємось до лікаря, але стаємо на ноги і йдемо далі. Ми переповнюємось емоціями, і це нас дуже тішить. Відпочиваємо та працюємо одночасно.

ДОВІДКА: "Без Обмежень" – відомі українські рок-романтики. Розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево в 1999-му році. З того часу гурт випустив 3 студійних альбоми, презентував більше 50 пісень, 8 кліпів, пісні гурту увійшли до саундтреків до декількох фільмів. Гурт бере участь у численних фестивалях та подіях – Atlas Weekend, Respublica, Бандерштат, Файне місто, Тарасова Гора, Импульс фест TattoCollection, Червене вино, Рок' N 'Січ, Октоберфест, RockSummerFest. ByПростоРадио, Рок-Булава, Арт-Пікнік Слави Фролової, Трикутник, Ше.Фест та інших.