Світовий тур Бет Харт завершився у столиці України неабияким успіхом. Українська публіка подарувала американській співачці sold out та шалені оплески і захват від отриманого заряду енергії.

Читайте також: Легендарна Бет Харт подарує українцям пікантну суміш блюзових балад і запального року

Бет Харт у свою чергу віддала шанувальникам всю енергію і не шкодувала свого сильного голосу. Вона ділилась із кожним слухачем своїми емоціями, які неймовірно демонструвала під час виконання кожної пісні. Після третьої музичної композиції зірка не втрималась і пішла в зал до публіки, чим остаточно підкорила українського слухача. Її багато обіймали, говорили про любов і засипали оберемками квітів, а якийсь чоловік із залу навіть викрикнув: "Зроби мені дитину!", на що Бет Харт відповіла: "I don`t understand but love you too, sweety".

Бет Харт з концертом у Києві
Бет Харт з концертом у Києві / Прес-служба

До слова, кар’єра Бет Харт розпочалась у 1993 році в Лос-Анджелесі. В популярному телешоу Star Search вона отримала титул найкращої вокалістки, чим привернула до себе увагу американського слухача. Світову популярність вона здобула після хіта LA Song (Out of This Town), який звучав в серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210".

Дивіться фотозвіт з концерту Бет Харт в Києві

Бет Харт у Києві
Бет Харт заспівала для українського слухача / Прес-служба

Бет Харт
Американська співачка підкорила українську публіку / Прес-служба

Бет Харт
Бет Харт з концертом у Києві / Прес-служба

Бет Харт
Американська виконавиця блюзу не шкодувала емоцій та голосу / Прес-служба

Бет Харт у Києві
Бет Харт зібрала повний sold out у Києві / Прес-служба

Бет Харт
Співачка завершила світовий тур концертом у столиці України / Прес-служба