Хоч психоделічний кліп гурту MOZGI "Полюбэ" сподобався далеко не всім прихильникам, однак саме він допоміг українським артистам позмагатись за перемогу на престижній премії, яка вже всьоме проводиться у Німеччині. Підопічні Потапа потрапили до нової номінації "Найкращий треш".

Читайте також: Музична премія YUNA-2019 в Україні: список переможців

Український колектив побореться за статуетку Berlin Music Video Awards 2019 зі знаменитими артистами, зокрема, The Prodigy, FAQ та Corps. Оголошення результатів музичної премії відбудеться з 28 травня до 1 червня. Номінацію "Найкращий треш" розглянуть 31 травня.

Кліп MOZGI на пісню "Полюбэ": дивіться відео

Ролик до пісні "Полюбэ" створили MOZGI Production спільно з режисером Леонідом Колосовським. За задумом авторів кліпу, співаки потрапляють в іншу галактику, де Олексій Потапенко постає у жіночому образі, а співак Ед приміряв look американської поп-зірки Майлі Сайрус. Окрім цього, режисер створив інтерактивний музей, в якому виставлені незвичні експонати – голограма голови Потапа та кокошник Олі Полякової.

Прем'єра психоделічного кліпу "Полюбэ" відбулась у жовтні 2018 року. З того часу ролик гурту MOZGI переглянули понад 15 мільйонів разів.