Днями під час ефіру на телеканалі "Україна" Камалія зізналась, що її дитинство було непростим, адже батько Віктор Шмаренков був садистом. Артистка неодноразово бачила, як він знущався з її мами. А коли вона благала припинити, чоловік накидався з кулаками і на Камалію.

Читайте також: Знущався з мами: Камалія зізналася, що її батько був садистом

Постійно перебувала в стресовому стані, тому що мій батько бив мою маму. Я плакала, просила цього не робити. Тоді батько перемикався на мене. У мене були від портупеї крововиливи, синці. Батько був садистом. Якщо він входив у лють – то все,
– відверто розповіла вона.

Саме через насилля в сім'ї Камалія стала ініціатором офіційного розлучення батьків. Співачка зробила це, коли підросла та зрозуміла, що так продовжуватись не може.

"Я стала ініціатором розлучення. Тому що ми з мамою боялися йти додому, життя перетворилося на пекло. Ми ночували на вулиці, він з ножем на мене кидався", – поділилась моторошними деталями Камалія.

Упродовж 10 років співачка не спілкувалась із батьком-садистом. Однак коли знайомі розповіли їй про жалюгідний стан чоловіка, вона вирішила все ж допомогти йому. Камалія лікувала Віктора Шмаренкова від алкогольної залежності. При цьому артистка не знає, чи її зусилля допомогли батьку налагодити життя.