Фрагменти з есе про знайомство Елтона Джона з принцесою Діаною та іншими членами королівської сім’ї опублікувало видання The Daily Mail. За тиждень до випуску книги "Я, Елтон Джон" такий анонс неабияк підігрів очікування прихильників на літературну новинку.

Читайте також: В образі принцеси Діани: з'явилися перші кадри Емми Коррін зі зйомок серіалу "Корона"

У відвертому листі рок-легенда описує свою першу зустріч з леді Діаною. Вона відбулася у 1981 році. Тоді Елтон Джон виступав на святкуванні 21 дня народження принца Ендрю. Гучне дійство відбувалося у Віндзорському замку.

Співак пише, що під час вечірки він мав честь познайомитися з королевою Єлизаветою ІІ, танцювати з принцесою Анною, а також зустріти Діану, яка одразу ж стала йому близькою подругою. За словами Елтона Джона, леді Ді, яку вже тоді обожнювали у всіх кутках світу, вільно вписувалася у будь-яке середовище, а в її компанії усі почували себе комфортно, незважаючи на її королівський статус.

Цю рису (простоту, – LifeStyle 24) успадкували її діти, а принц Гаррі особливо ... Його, як і його матір, не цікавлять формальності або велич,
– ствердив співак.

Також він додав, що Діана стала для нього "зразком елегантної необачності та очевидної соціальної легкості", а після вечора танців він був остаточно підкорений її "чудовою природністю і повною байдужістю принцеси до величі". Також Елтон Джон, який відомий як зірка з нетрадиційною орієнтацією, зазначив, що чоловіки, яким подобалися жінки, втрачали голову у її присутності.