Прем’єр звернувся до української дизайнерки Діани Дорожкіної з проханням подати пропозиції щодо складу Ради й подумати над ймовірним залученням меценатів до організації проведення конкурсу.

“Безумовно, держава підтримуватиме проведення в Україні дитячого Євробачення, але разом з цим, було б дуже добре запросити до цього процесу меценатів, творчу інтелігенцію, людей, які фінансово можуть допомогти організувати конкурс на високому рівні”, – завив Азаров.

За його словами, Уряд готовий уже через пару тижнів розглянути пропозиції з проведення в Києві міжнародного дитячого конкурсу і прийняти відповідне рішення.

“Ми розглянемо ці пропозиції на засіданні Уряду і приймемо рішення. Ми визначимося з тим, що потрібно від держави, і будемо проводити. Якщо ми зуміли провести чемпіонат світу з футболу Євро-2012, то дитяче Євробачення-2013 – ми теж зуміємо. Українці – дуже пісенна нація. Наше завдання підтримати, допомогти, створити умови для розвитку талантів”, – додав прем’єр.

До слова, раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що уже після свят варто починати підготовку до дитячого Євробачення в Україні. Адже заявку на проведення вже подано і результат її розгляду буде оприлюднений наприкінці січня.