Герцоги Сассекські точно не залишаться без доходу. Після складання королівських обов'язків принц Гаррі та Меган Маркл продовжать розвивати благодійні проєкти, а колишня акторка відновить свою кар'єру в Голлівуді. Однак грати у кінострічках вона не планує: ще у серпні 2019 року герцоги Сассекські домовились з представниками Disney, аби Меган озвучували героїв мультфільмів. Однак це не єдина перспектива, яку може розглядати американка, повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Принц Гаррі зустрівся з колишньою дівчиною перед поверненням до Канади, – ЗМІ

В одному з ефірів The Radio Times автори мультсеріалу "Сімпсони" заявили, що хотіли б налагодити співпрацю з Меган Маркл. У шоу є героїня, яку, на думку продюсера Ела Джина, чудово б озвучила герцогиня. Чоловік вирішив через ЗМІ звернутись до знаменитого подружжя з пропозицією.

Я чув, що Меган хотіла б попрацювати в озвучці фільмів. Тому якщо ви це читаєте – зателефонуйте нам!
– запропонував Ел Джин.

Наразі невідомо, чи погодиться Меган Маркл на заманливу угоду з творцями "Сімпсонів".

Що таке "Сімпсони"?Це популярний анімаційний серіал, який створила американська кінокомпанія Fox. У "Сімпсонах" з гумором показали життя звичайної американської сім'ї. Головні герої – Гомер, Мардж, Барт, Ліса та Меґґі – завжди потрапляють у курйозні ситуації, від яких неможливо втримати сміх. Серіал популярний у всьому світі, а його залюбки переглядають як діти, так і дорослі.