Організатори підготували набагато більше, ніж просто насичену музичну програму. На шанувальників прекрасного чекають різноманітні театральні постановки, спортивна та дитячі зони, а також ярмарок.

З анонсованих музикантів, що виступлять на фестивалі – Noize MC, Джамала, Бумбокс, С.К.А.Й., Сплін, SunSay, Іва Дорн, Brutto, Brunettes Shoot Blondes. І це тільки початок. Організатори не обмежують фестиваль музичними стилями – за 3 дні відвідувачі матимуть можливість послухати якісну поп-музику, реп і важкий рок.


На території столичного ВДНГ буде діяти 5 денних сцен і 2 нічні. Окрім них, також облаштують майданчики для фестивалів "Країна Мрій" та "Джаз Коктебель".

Найгучніші гості цьогорічного фестивалю – фінський віолончельний метал-гурт Apoсalyptiсa. Легендарні музиканти виступлять на Atlas Weekend у перший день фестивалю.


Atlas Weekend не є виключно "молодіжною тусовкою". Спеціальні зони чекають і на дітей та пенсіонерів. Для тих, кому до 12 і більше 65 років – вхід безкоштовний!

Окрім того, у відвідувачів буде можливість не тільки почути улюблених виконавців, а й отримати автограф. На фестивалі буде діяти спеціальна зона, де фанати матимуть змогу отримати підписи музикантів і зробити з ними фото. На майданчику буде працювати професійний фотограф, а всі знімки публікуватимуть на сайті фестивалю. Щоправда, на деяких фотосесіях кількість місць буде обмежена. Відслідковувати графік зустрічей з музикантами можна на сайті фестивалю.

Детально ознайомитись зі списком гуртів можна в офіційній групі Atlas Weekend у соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте.