Мережу вже захопили жарти про курйозний випадок, коли "Залізний Арні" переплутав прізвища свого зятя і виконавця ролі "Капітан Америка" Кріса Еванса. Пратт влаштував онлайн-ефір з передовими зірками Голлівуду, серед яких був і його тесть. Коли ж він підключив його до ефіру, Шварценеггер обмовився, повідомляє 24 канал.

До слова Арнольд Шварценеггер зізнався, що не хотів, щоб його донька одружилась з актором

Привіт, Кріс ... Еванс. Не Кріс Еванс, вибачте. Я облажався. Кріс Пратт, – сказав Шварценеггер і швидко виправився. – Вибач, я повинен знати твоє ім'я. Ти мій улюблений зять.

Дивіться момент курйозу з 1:12:17 год:

Схоже, Арнольд спеціально помилився з прізвищем, оскільки мав на аркуші паперу його ім'я, написане від руки. Втім, ситуація неабияк повеселила фанатів двох акторів.

Що відомо про Кріса Пратта?

Виконавець головної ролі фільму "Вартові галактики" у 2019 році одружився з донькою Арнольда Шварценеггера Кетрін. Весілля було приватним і пройшло на подвір'ї маєтку дівчини. Відомо, що Кріс і Арнольд – у чудових стосунках. Нещодавно також у сім'ї Кетрін та Кріса відбулось поповнення – у серпні 2020 року у пари народилась донька Лайла. У Пратта також є син Джек від першого шлюбу з Анною Феріс.