З такою вишуканою прикрасою Гранде вперше з’явилась під час концерту iHeartRadio в Лос-Анджелесі ще 2 червня, а також в Діснейленді у Каліфорнії та на спільному фото з матір'ю і братом. Однак тоді кільце ніхто не сприйняв серйозно, вважаючи, що це біжутерія для доповнення сценічного образу. Та й на той час Аріана з Девідсоном зустрічались лише декілька тижнів.

Читайте також: Аріана Гранде, на концерті якої відбувся теракт, зробила пам’ятне татуювання


Аріана Гранде на концерті


Аріана Гранде в Діснейленді


Аріана Гранде з сім'єю

Журналісти видання The Daily Mail дізнались, що розкішна обручка з платини має 4,4 карати і виготовлена ювеліром Грегом Юнієм, до якого звернувся із замовленням Девідсон ще в кінці травня. Всю іншу інформацію Піт попросив зберегти в секреті.

Читайте також: Через теракт на її концерті у Манчестері Аріана Гранде вдалася до рішучого кроку, – ЗМІ

Нагадаємо, що Аріана Гранде прийняла пропозицію одруження від ведучого шоу Saturday Night Live Піта Девідсона через декілька тижнів після початку роману. Ще на початку травня пара зав’язала стосунки, як на вечірці в актора Роберта Паттінсона, яка пройшла в минулі вихідні, вони самі розповіли про заручини.

Раніше Аріана Гранде зустрічалась із 26-річним репером Мак Міллером. Після двох років стосунків пара вирішила розірвати відносини, – причиною цьому стали напружені графіки роботи двох сторін.