У неділю, 10 лютого, відбудеться одна з найочікуваніших музичних нагород у році – Греммі-2019. Отримати престижну статуетку мріє чи не кожен виконавець, однак не всім випадає можливість бути просто номінованими на премію. Однак є й ті, які вирішують знехтувати авторитетною церемонією нагородження.

Читайте також: Яка співачка стане ведучою грандіозної музичної премії Греммі 2019: несподівані дані

Так, напередодні стало відомо, що Тейлор Свіфт, яка номінована на "Найкращий вокальний поп-альбом", пропустить цьогорічну премію Греммі. Причиною її відсутності стало кохання. Ввечері, 10 лютого, поп-виконавиця буде підтримувати свого коханого Джо Елвіна на церемонії нагородження BAFTA. Кінокартина "Фаворитка", в якій знімався англійський актор, номінована на дві премії – "Найкращий фільм" і "Видатний британський фільм".

А от у 25-річної Аріани Гранде є більш серйозні причини пропустити Греммі-2019. У співачки, яка має шанс отримати одразу дві статуетки, виникли деякі розбіжності з продюсерами премії. Як повідомляє видання Variety, виконавиці заборонили заспівати на сцені її нову пісню 7 Rings з її останнього альбому Thank U, Next. Тому Аріана Гранде, яка номінована одразу у двох категоріях: "Найкращий сольний поп-виконавець" і "Найкращий вокальний поп-альбом", повідомила про те, що не відвідає престижний світський захід.