Українська співачка Оля Цибульська опублікувала чергове гумористичне відео на своїй сторінці. Вона висловилась про Олексія Арестовича, який написав заяву на звільнення з посади позаштатного радника ОП.

Дивіться також Цієї мети не досягли, – Олена Зеленська розповіла, як українці протистоять залякуванню Росії

Оля Цибульська висловилась про звільнення Арестовича

Виконавиця зняла жартівливе відео, де порівняла Олексія Арестовича зі своїм колишнім. Який також "наробив дурниць", першим порвав, а потім виправдовувався.

Арестович чисто як мій колишній. Спочатку наробив х*рні, потім типу перший порвав стосунки, а за місяць вдасть, що винні всі окрім нього,
– сказала Оля Цибульська.

Цибульська про Арестовича: відео

У коментарях під відео активно обговорюють ролик артистки. Дехто погоджується з нею, а інші звинувачують зірку в хайпі.

  • "Коштом іншої людини підняти рейтинг. Олю, як так";
  • "Вже написав заяву на звільнення. Цікаво, дійсно звільниться чи просто показуха?";
  • "Ну тепер-то, нарешті, може він закриє свого рота. Ніколи не подобалося слухати його голос, він мене завжди дратував";
  • "І ви туди ж";
  • "Відео бомба";
  • "Чиста правда, Олю – ви вогонь".

Чому Арестович звільняється

Радник Офісу Президента не раз опинявся в епіцентрах скандалів. Та востаннє його слова викликали бурю критики й спростувань. Зокрема, Олексій Арестович заявив, що в багатоповерховий будинок в Дніпрі влучила не російська ракета, а уламок повітряної цілі, яку збила наша ППО. Такі слова практично підіграли російській пропаганді.

Інформацію, яку сказав Арестович, спростували не тільки в Повітряних силах, але й у британській розвідці. Ракета, що влучила в житловий будинок – належить до типу Х-22, а в Україні немає таких засобів, які б були здатні збивати ці цілі.

Олексій Арестович намагався виправдатися, але сьогодні, 17 січня, повідомив про написання заяви на звільнення з ОП. Він додав, що так хотів продемонструвати правильну поведінку: зробив помилку – подав у відставку.