"Дистанції не відчувалось", – Лукіч про зустріч з Зеленським

Антоніо Лукіч поділився, що не бачив ані "Сватів", виробниками яких була команда Зеленського "Студія Квартал 95", ані інші фільми за участю самого Зеленського.

Цікаво Режисер популярного в Україні фільму "Мої думки тихі" Антоніо Лукіч отримав Золоту Дзиґу

Я, ти, ВІН, вона" – не дивився. Але знаю, що це найбільш касовий. Мені Зеленський подобався за часів КВК. Але це ще в далекі 90-ті… Як актора його не бачив. Але, в принципі, якщо ставитися до життя як гру, кожен з нас в житті відіграє якусь роль… Президент – це теж певна роль, аналізувати є сенс вже якісь великі ролі, які він грає,
– прокоментував Лукіч.

Режисер нового фільму "Люксембург, Люксембург" поділився, що одного разу Зеленський запрошував його та продюсера Володимира Яценка на зустріч з кіноіндустрією в Офісі Президента. Сталось це близько місяця тому. Лукічу здалось, що Володимир Зеленський був дуже втомленим, але дистанції між ним та собою він не відчував, оскільки глава держави використовував сленг і було зрозуміло, про що йде мова.

"Обговорили проблеми кіноіндустрії, кіновиробництва… Говорилося про підтримку кінофестивалів: Одеського, Молодість і Docudays. Говорилося про систему підтримки, наскільки держава повинна була вкладати в культуру. Мені там слово не дали, але я і не просив. Я чесно був на своїй хвилі тоді, я погано запаркувався десь дуже далеко на Банковій, трохи підібгав там чийсь Сitroen", – віджартувався Лукіч.

Що відомо про Антоніо Лукіча

  • Чоловік народився у 1992 році в Ужгороді. У 2011 – 2015 роках навчався в Київському національному університеті імені Карпенка-Карого на спеціальності "режисер".
  • Дебютним фільм Лукіча став "Риби озера Байкал" 2014-го року, за що отримав нагороду за найкращий документальний фільм на міжнародному фестивалі CineRail в Парижі. Згодом він створив фільми "Хто підставив Кіма Кузіна?" та "У Манчестері йшов дощ".
  • У 2019 році вийшов повнометражний художній фільм "Мої думки тихі" за участю Ірми Вітовської та Андрія Лідаговського, який отримав схвалення від багатьох українських кінематографістів. Фільм продовжили на другу частину.