Для зйомок артистка спільно з режисерами Денисом Манохою і Максимом Шелковниковим обрали завод у центрі Києва, який вже понад 20 років не функціонує. В обдертих приміщеннях з пилом Злата Огневич та її шоу-балет показали запальні танці, які вразили прихильників зірки.

Читайте також: Злата Огневич приміряла образ в стилі "Гри престолів": фото

Окрім цього, у кліпі "Солодка кара" артистка акцентувала увагу на відсутності гриму і фальшивих гламурних декорацій, якими переповнене життя. Відтак у ролику Злати Огневич не знайти жодних гламурних стереотипів про зіркове відео. При цьому артистка вбрала топ з приталеними штанами і піджак oversize.

Сексуальна енергія людини – не в оголеному тілі! Вона в погляді, в рухах, в тих незрозумілих позитивних вібраціях, які ти відчуваєш, дивлячись на людину. Цю локацію ми вибрали тому, що я хочу донести: не варто прив'язуватися до речей, до обставин. Я люблю висловлювати те, що у мене всередині за допомогою себе самої, а не завдяки ідеальній картинці навколо,
– пояснила Злата Огневич.

Також у кліпі співачка уособлює спокій серед хаосу, що відбувається навколо неї на знімальному майданчику. Саме ця сюжетна лінія, за словами Злати Огневич, перегукується з емоційним станом закоханої людини, про яку співає артистка у пісні "Солодка кара".

Дивіться відео кліпу Злати Огневич "Солодка кара":