Як відомо, Даша Астаф'єва, Слава Камінська та Павло Зібров зіграли другорядні ролі в українському фільмі "Продюсер". На знімальному майданчику зірок настільки охопила творча атмосфера, що вони вирішили приміряти на себе образи із голлівудської кінострічки "Ангели Чарлі".

Читайте також: Даша Астаф'єва приміряла образ Лари Крофт: звабливе відео

Замість славнозвісного Чарлі виступив Павло Зібров. Вбраний у білий костюм та ковбойський капелюх, він успішно впорався з цією роллю. А от його сексапільними найманками стали запальні Даша Астаф'єва та Слава Камінська. Співачки обрали бойові пози, що виглядало досить кумедно в кадрі.

Ми не хочемо стріляти, ми тільки спостерігаємо,
– з гумором написала Даша Астаф'єва.

"Ангели Чарлі, яких ви заслужили", – не менш кумедно прокоментувала фото Слава Камінська

А от Павло Зібров, як і годиться солідному артисту, вирішив стримано підписати знімок.

"Наша команда на варті гумору та класного настрою", – додав він.

У мережі з'явилось ще одне фото зірок. Перед камерою Даша Астаф'єва, Слава Камінська та Павло Зібров позували на драбині. Знімок вийшов досить сексапільним, адже Астаф'єва постала у пікантному вбранні.

До слова, кінострічка "Продюсер" буде знята у голлівудському стилі фільму-подорожі та розповість приголомшливу історію мандрівки молодого та самовпевненого продюсера, який повинен привести чималу суму грошей на знімальний майданчик. Під час мандрівки герої потрапляють у курйозні та інколи небезпечні ситуації.