З такої нагоди LifeStyle 24 зібрав факти з творчої кар’єри Андрія, які зробили з нього одного з найпопулярніших артистів України.

Читайте також: Данилка запросили: у артиста пояснили виступ у Росії

Поява Вєрки Сердючки та СВ-шоу

Вперше в образі Вєрки Сердючки Андрій Данилко з’явився ще у студентські роки, коли навчався у полтавському професійно-технічному училищі. Так, у 1993 році Андрій вийшов на сцену в образі пишногрудої жінки і представив дві мініатюри – "Їдальня" і "Провідниця".

Дивіться виступ Андрія Данилка в образі Вєрки Сердючки, 1997 рік:

Героїня Данилка була саркастичною та без зайвої скромності, саме така відверта подача гумору дуже сподобалася глядачам. Незабаром Андрія почали запрошувати на телевізійні шоу та концерти.

Вєрка Сердючка

Образ Сердючки отримав справжню популярність, коли у листопаді 1997 року на екранах з’являється "СВ-шоу", де головну роль виконувала Вєрка-провідниця. До Сердючки в гості приходили зіркові гості, серед яких: Микола Вересень, Святослав Вакарчук, Ірина Білик, Олег Скрипка та багато інших.

Дивіться випуск "СВ-шоу" з групою "ВІА Гра":

Вєрка Сердючка – поп-зірка

На початку нульових Андрій кардинально змінив амплуа Сердючки і зробив з неї поп-зірку: артист почав записувати пісні, які одразу ставали народними хітами, та зніматися у мюзиклах.

Також до компанії Вєрки долучилася і її "мама", роль якої виконує Інна Білоконь.

Дивіться кліп Сердючки "Все бедет хорошо":

Євробачення

Світове визнання Андрій отримав у 2007 році, коли з піснею "Dancing Lasha Tumbai" відправився підкорювати Євробачення.

Тоді артиста критикували за те, що він виступатиме в образі жінки, але Вєрка Сердючка зуміла зайняти почесне друге місце на міжнародному конкурсі.

Дивіться виступ Вєрки Сердючки на Євробаченні-2007 з піснею Dancing Lasha Tumbai:

З тією ж піснею Сердючка знялася в епізоді в голлівудському фільмі SPY, де головні ролі виконували Джейсон Стетхем, Джуд Лоу та Мелісса МакКарті.

Сердючка та Джейсон Стетхем

Андрій Данилко зараз

Тепер Вєрка Сердючка практично не виходить на велику українську сцену. Нещодавно навіть з’явилася інформація, що артист готується до прощального турне Україною і його сценічний образ назавжди зникне з шоу-бізу. Але згодом виконавець запевнив, що чутки про закінчення його кар'єри сильно перебільшені.

Андрій є членом журі та наставником українського проекту X-Фактор, а також є членом журі у Нацвідборі Євробачення.