На зустрічі у форматі "Рамштайн" німецький канцлер Олаф Шольц так і не дозволив поставляти в Україну "Леопарди". Оскільки світ чекав цього принципового рішення, то мережа вибухнула обуренням. Андрій Бєдняков відреагував у своєму стилі, з гумором.

Читайте також Набігли ватні палички, – Андрій Бєдняков показав, що пишуть росіяни про теракт у Дніпрі

Бєдняков звернувся до Шольца в леопардовій шубі

У профілі з 1,8-мільйонною аудиторією він опублікував дитяче фото, де йому три. Цей кадр нібито був зроблений у Німеччині, куди його привезла мама. За словами шоумена, у леопардовій шубі він не випадково, бо ще в 90-х, понад 30 років тому, просив танки Leopard 2 для звільнення українських територій.

Звернення до Шольца ведучий підкріпив популярним хештегом #freetheleopards – "звільніть леопардів", який розлетівся світом.

На цьому фото мені три роки. Мама привезла мене до Німеччини. І саме в той момент я казав 29-річному Олафу Шольцу #freetheleopards 2023 року! Україна має захистити свою територію,
– з гумором підписав Андрій Бєдняков.

Андрій Бєдняков з мамою в Німеччині / Фото з інстаграму ведучого

Цікаво, що фоловери Бєднякова оцінили не так звернення до Шольца, як look його мами, яка померла в Маріуполі навесні 2022 року під час облоги. Юзерів інстаграму вразило, що навіть взимку жінка була на підборах:

  • "Як круто виглядає мама, підбори на такому снігу. І яка вона спокійна, де зараз таке зустрінеш";
  • "Зима, сніг, а ваша мама на підборах. Ще й шпильки! Видно одразу – жіночність";
  • "Наші мами завжди на підборах були! Яка краса";
  • "Андрію, який ви модник були в 3 роки, шубка. Мама дуже красива жінка була";
  • "Яка красива мама".