Маріуполь – рідне місто Андрія Бєднякова з "Орла і решки". Там померла його мама, звідти ледь вибралася його рідна сестра. Зараз він окупований, і російська орда наводить там свої порядки. Зняти все це на пропагандистський лад приїхав блогер Артємій Лєбєдєв з більш як пів мільйонною аудиторією в інстаграмі.

До теми Іван Леньо з Kozak System емоційно відповів, чи вийде на одну сцену з Лободою чи Брежнєвою

Андрій Бєдняков хоче "дати п**ди" путіністу Лєбєдєву

Цей "мандрівник" поїхало в Маріуполь і зняло там "репортаж" "Чесний". Туди ж пускають тільки "чесних" зараз. Спочатку хотів, щоб цьому "мандрівнику" закрили в'їзд у всі країни. Але ні. Нехай їздить. Адже так у мене з'явиться можливість десь зустріти цей "блакитний чуб" і дати йому п**ди,
– написав Андрій Бєдняков.

Скриншот з інстаграм-сторіс Андрія Бєднякова

Де Артємій Лєбєдєв знімав свій брехливий випуск "Честный"

На Артємія Лєбєдєва наклали санкції та заборонили в'їзд в Україну, але він все одно припхався в тимчасово окуповані росією міста – Донецьк, Маріуполь, Енергодар.

Він цинічно знімав зруйнований Драмтеатр, завод "Азовсталь", Запорізьку АЕС і жартував про "маленькі радощі", які робить попри заборони Зеленського. Ба більше, він демонстративно клеїв пропагандистську літеру Z на лобове скло свого авто, аби бути своїм серед окупантів-терористів.