Оксана Приходько написала у Facebook, що артистка раптом стала "неформатом".

Читайте також: Анастасія Приходько йде із сцени

"У "мирній" Україні вона раптом стала "неформат", "заполітизована"! Я розумію, чому вона вирішила піти зі сцени – образа, біль та зневіра!" – каже мама співачки.

Скріншот із сторінки Оксани Приходько

"Коли повстав Майдан, для Настусі не було необхідності вибору – вона вийшла і заспівала. Потім – війна, і вона співала на передовій, в окопах, стала волонтером, вагітною літала в Америку і співала для діаспори, щоб зібрати кошти для госпіталю", — нагадала мама Анастасії Приходько.

Також про вчинок артистки висловився режисер Юрій Двіжон. За його словами, разом з Приходько вони повинні були летіти в Париж на зйомки кліпу "Вільний птах".

"Наступного місяця ми планували з Настею знімати кліп в Парижі на пісню "Вільний птах" , ідея вже була затверджена, придбані квитки на літак для моєї команди... Тепер я розумію, що це буде її остання відеоробота, але без неї", – написав Двіжон.

Нагадаємо, 16 жовтня українська співачка Анастасія Приходько повідомила про те, що йде зі сцени. Сама артистка заявила, що втомилася чути про не формат. Водночас раніше Приходько заявляла, що створює свій суспільно-політичний рух "Вимагаю змін".