Тільки Голлівуд припинив обговорювати нещодавнє звинувачення, адресоване геніальному режисеру Люку Бессону, як на весь світ загримів ще один секс-скандал. Популярний американський співак R. Kelly начебто згвалтував свою прихильницю.

Читайте також: Названо ім’я актриси, яка звинуватила Люка Бессона у згвалтуванні

Жертвою нападу стала 20-річна Фейт Роджерс, повідомляє CNN. Дівчина познайомилась зі своїм кумиром у 2017 році на концерті в Техасі. З того часу вона спілкувалась з R. Kelly. Співак, за словами Фейт Роджерс, навідувався до неї, наливав їй алкоголь та розповідав, що може допомогти їй розпочати вокальну кар'єру.

Згодом R. Kelly запросив дівчину до Нью-Йорка на концерт. Для неї чоловік винайняв номер в готелі. Під час чергового спілкування артист згвалтував американку. Про це йдеться в заяві Фейт Роджерс до правоохоронців. Окрім цього, він залякував жертву нападу, закривав її в кімнаті або в машині.

Під час їхніх стосунків, які тривали близько року, R. Kelly регулярно займався залякуванням, психічним, словесним та сексуальним насильством, під час і після сексуального контакту. Його поведінка була спрямована на приниження та збентеження дівчини,
– розповів адвокат Фейт Роджерс.

Попри психологічну травму жертва нападу змушена була звернутись за допомогою до лікарів. Після статевого контакту зі співаком у дівчини діагностували венеричне захворювання.