Каже - їхав до української столиці з піднесеним настроєм, адже з цією країною здавна найкращі асоціації. Рідний район у Нью-Йорку з численною кількістю вихідців з України, безліч україномовних друзів, та симпатія до традицій і цінностей.

“Я відчуваю велику близькість до української культури. Поруч з моєю квартирою у Нью-Йорку знаходиться український храм. Також там є український музей, українська школа. Навіть усі бари та ресторани там українські. Один - називається "Веселка", ще є "Одеса" та "Київ". Саме тому, коли я в Україні, це для мене ніби повернутися додому - усе близьке та знайоме. Я щоразу щасливий бути тут”, - сказав музикант Мобі.

Окрім своїх суперхітів на кшталт "Lift me up", "Porcelain", "Why Does My Heart Feel So Bad" - під час концерту музикант презентує також матеріал нової платівки "Destroyed".

Назва альбому з’явилась несподівано. Одного дня Мобі просто побачив її на електронному табло в аеропорті. Так само, зізнається, народжувалась і сама платівка. Композиції просто виникали в голові, коли, далеко від дому, в готельному номері, музикант намагався здолати безсоння.

“Музика була написана о 2, а часом 3 годині ночі. Я просто сидів у номері, дивився у вікно. Спостерігав за пустим містом, яке спить. Саме тому, мені здається, музика на цьому альбомі спокійна, умиротворена, комфортна, але водночас - незвична”, - каже Мобі.

На підтримку альбому Мобі також планує випустити фотоальбом з однойменною назвою. А по закінченні туру - відкриє фотовиставку, де продемонструє власний погляд на гастрольні мандрівки світом. Обіцяє до експозиції включити кілька знімків і з української столиці. Нагадаємо, у київському Палаці Спорту музикант виступить ввечері 10 червня.