Філософський відеоролик починається з кухні, на якій Alyona Alyona сидить в оточенні сім’ї, поки ті готують суп. Згодом картина переноситься в іншу кімнату, де двоє чоловіків обговорюють природу речей, справжнє значення слів і свободу вибору. Що цікаво, розмовляли вони задом-наперед – все, як уві сні агента Купера в "Твін Піксі" Девіда Лінча.

Читайте також: Реперка Alyona Alyona показала, як виглядала у дитинстві: фото

Згодом кадри змінюються, і деталі побуту починають змінюватись. Alyona Alyona пояснила, що таким чином режисер відео Ян Болотов хотів інтерпретувати буденні речі.

Він – людина майбутнього. Його бачення дуже імпонує мені. На перший погляд простий трек, але він дуже круто його інтерпретував. Ми весело варили борщ з акторами, слухали незвичайний діалог і сміялися до сліз над чоловіком, який заглядав до нас у вікно. Насправді в кліпі показані наші традиції, піднімається питання того, що визначає нас як українців,
– йдеться в описі до відео "Мамин суп" в ютубі.

Alyona Alyona – "Мамин суп": дивитись відео онлайн

Додамо, що Alyona Alyona вже не вперше співпрацює з режисером – раніше вони випустили кліп до пісні "Рибки 2".

Для перегляду фотографій зі зйомок кліпу, гортайте вправо:

В одному з дописів в інстаграмі реперка також зізналась, що з дитинства не любила суп, але з періодом дорослішання починала частіше його готувати: спочатку для друзів в гуртожитку, потім для свого хлопця. Зараз же дівчина немає часу на приготуванні їжі, але вирішила поділитись з фанатами власним фірмовим рецептом супу.

"Рецепт:
– стакан гречки;
– двi жменi сушених бiлих грибiв;
– цибуля та морква;
– картопля;
– смажений часник;
– сiль, сумiш перцiв;
– мамина любов".