Alyona Alyona стала номінанткою премії Європейського союзу

19 вересня 2020 , 11:36
Читать новость на русском

Українська реперка Alyona Alyona стала першою українською виконавицею, яка потрапила до списку номінантів на премію Європейського союзу The Music Moves Europe Talent Awards.

Популярна українська хіп-хоп виконавиця Аlyona Аlyona потрапила до переліку номінантів премії ЄС The Music Moves Europe Talent Awards. Голосування відбувається на офіційному сайті.

До теми Тіна Кароль презентувала трилогію "Найти своих" та новий альбом: відео

Організатори премії написали, що в реперці є справді щось особливе, що виходить за межі її яскравої зовнішності, захопливого флоу, впевненості та якості звуку. Виконавиця змагається з 15-тьма європейськими артистами, імена яких були оголошені 18 вересня.

Для мене велика честь бути обраною однією з 16 кращих молодих європейських артистів та стати частиною Music Moves Europe Talent Awards цього року. Це крута можливість нести свою творчість та сучасну українську музику на простори всієї Європи,
– прокоментувала Аlyona Аlyona.

У наступному етапі відберуть вісім переможців у кожному жанрі. Церемонія нагородження відбудеться з 13 до 16 січня 2021 року в Гронінгені, що в Нідерландах. Кожен артист має можливість отримати 5 тисяч євро – приз глядацьких симпатій. Головний переможець отримає 10 тисяч євро на розвиток своєї музичної кар'єри.

Зазначимо, Music Moves Europe Talent Awards — це премія Європейського Союзу, заснована 2019 року для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють нове та якісне європейське звучання.