Відома українська реп-виконавиця Alyona Alyona презентувала новий кліп та пісню Dancer в колаборації з музикантом та флейтистом Vladimir Cauchemar. Ролик опублікували на офіційній сторінці в ютубі.

До слова Монатік випустив кліп з двома підопічними – Lida Lee та NiNO: запальне відео на трек "ритмоLOVE"

У новому яскравому кліпі Alyona Alyona постала в образі покоївки, вдягнувши білу блузку та червоний сарафан. Її героїня, за словами самої реперки, любить бити посуд. Вона подобається хлопцю-консьєржу, якого зіграв Олександр Гудков – російський телеведучий, актор та шоумен. Варто зазначити, що раніше він також співпрацював з виконавицею та разом вони випустили кліп й пісню близько 9 місяців тому.

Vladimir Cauchemar – музикант і продюсер, що приховує своє обличчя. Він став відомим завдяки своєму відео Aulos 2017 року із свого однойменного альбому, який став популярним у соціальних мережах.

Кліп DANCER вже у мережі. Він любить її, а вона любить бити посуд. Разом з Vladimir Cauchemar та Олександром Гудком у нас любов,
– прокоментувала вихід кліпу Alyona Alyona.

Шанувальники здебільшого позитивно відреагували на кліп реперки: "Кліп – це щось неймовірне, так гармонійно й атмосферно виконано", "Ніби мініфільм", "Alyona Alyona крута! Мати українського репу", – написали користувачі.

Дивитися Vladimir Cauchemar & alyona alyona - DANCER відео онлайн: